ENGLISH HOME MUTFAK AKSESUARLARI / ENGLISH HOME KITCHEN ACCESSORIES

Şarkısı / Song for the read: http://www.youtube.com/watch?v=elsh3J5lJ6g

English Home markasını bilmeyen yoktur herhalde. Mağazalarına girdiğim anda Alice Harikalar Diyarında'ymışım gibi hissediyorum kendimi! Müthiş renk kombinasyonları, desenlerinin şirinliği, hafif antik görüntülü ürünleri ile benim için cennet adeta! En güzeli de bunları inanılmaz uygun fiyatlara bize sunması. Provence stilini herkesin dudak uçuklatan fiyatlara bize yutturmaya çalıştığı bir alışveriş ortamında, benim, hani diyorlar ya "ucuz kaçış noktam" daima English Home'dur. Hem sadece satın almak için değil, evde yapacağınız projeleriniz için de ilham olması için mağazalarına, mümkünse yanınızda kriz anında sizi engellemeye gücü yetecek, sizi makul olmaya davet edebilecek ve hatta gerekirse cüzdanınıza el koyabilecek cüssede ve yetkide :) birisiyle bir gidin derim. Eliniz boş dönmezsiniz orası kesin de bari dükkanı da alıp çıkmayın. Bize de kalsın!
Hem artık online alışveriş imkanı da var ki zaten bu noktada artık herkes vicdanıyla başbaşa :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

English Home is a local brand here in Turkey which sells incredibly sweet and cheap accessories for home. It's like a paradise to me since i'm a huge fan of provence style and cheap shopping :) And even if you can't visit their stores you can check the online shopping site to get inspired for your home-made projects. You'll have such a good time & fun while looking at all those cutest accessories, i promise! Try not to be lost in the paradise ;) Enjoy!


2 yorum:

  1. kız valla çok iyiymiş fiyatlar haa, hepsi de evde beslemelik bunların. alcaksın hepsini, evini pespembe çiçekli cupcakeli böyle saçma sapan şirinlikte bişey yapcaksın ^.^

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. di mi :) alıcaksın eve, yapacaksın kekleri börekleri, basıcaksın çayı da ooh mis!

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARKADAŞLARIM