This is What i Call "Creativity"

Şarkısı / Song for the Read

Eveet hayatın gerçeği, kısırdöngüsü, yine bir pazarteside buluştuk arkadaşlar. Bu işler böyle, haftalar aylar geçiyo gidiyor. Önemli olan o geçen zamanı nasıl değerlendirdiğimiz di mi canikolar? Ben bu haftayı süper değerlendirdim. Ay hele cumartesi akşamı için muhterem beyim bi sürpriz plan yapmış ki beni benden aldı, çok mutlu oldum :) Jolly Joker'de Yaşar konserine gittik arkadaşlarla (hani şu meeeeeşhur doktor vardı ya bizim, onunla ve Sandra Bullock'un Türkiye şubesi hatunuyla :) ) Doktorumuzun doğumgünüydü o gün, o sebeple güzelcik eşi (let's call her Sandra :) ) peçeteye şarkı bilem yazmıştı. Ama biz sahneye biraz tepeden baktığımız için  :) o peçeteyi uzatmak pek mümkün olmadı. O sebeple bu postun şarkısı Sandra & Doktor için gelsin ^_^
Ay coniler o akşam ben oturduğum yerde dans etmekten yoruldum. Yaşar tabi bizim gençlik yıllarımıza damga vurmuş bi şahsiyet neticede, İstanbul'da Beşiktaş sahilinde az gitarlar çalınmadı, az gözler süzülmedi yaaağğğniiii :) Öhöm neyse işte öyle güzeldi cumartesi akşamımız. Bide o gün kuzen ve sözlüsü gelmişlerdi, ertesi gün de onlarla Papaz'ın Bağı'nda bi kahvaltı sefası yaptık oooh mis! O sebeple hayat bana güzel bu pazartesi arkidişler, inşallah sizin için de öyledir.
Ya o değil de bendeki bu çeneyi napıcaz? Artık susuyorum ve sizi yaratıcılık akan tasarımlarla başbaşa bırakıyorum. He bu arada ben blog headerımı ve arka planımı değiştirdim ama nasıl olmuş? Çok göz yormasın istedim ama bu da çok mu sade oldu ya? Ay ben size habire fikir veriyorum, siz de bana fikir verin bi ya! Neyse hadi ben kaçtım. Bir ünlü atasözü der ki sii you leytır elligeytır.
---------------------------------------------
Yes, a fact of life: It's monday again! Life is all the same, isn't it? The problem is having happy moments as much as we can. This weekend was full of happy moments for me. Because my beloved hubby arranged a surprise concert with our lovely friends Doctor & Sandra (i call them like this because he's really a doctor and her wife is just like Sandra Bullock :) ).  Saturday was Doctor's birthday, so Sandra wanted to ask for a song at the concert but it wasn't quite possible :) So this Song of the Read is for them! :)
Concert was great! I danced at my seat whole night! And the singer was one of our (me&hubby) toplist singers back in university times. So it was a good choice! :)
And on sunday, we had our cousin and her fiancé with us for breakfast. Lovely place, lovely people and great places. Now i'm really ready for this week! Hope you're too :)
Anyways i must shut up. Yes i know, i talk too much :) Ah by the way, i tried to change my header and background, what do you think? I wanted something simple, but now it seems dull. Come on, i always give ideas to you, now it's your turn!
Now comes great designs with what i call creativity! Enjoy mates!

8 yorum:

 1. en çok da bi yandan pizzayı keserken diger yandan dilimi spatulasına koyan makası beyendim. nays <3
  bide allah herkese böyle süprizli koca versin cicim, bizimki de anca kös kös otursun toto büyütsün:P yok ama şimdi hakkını yemiyim, taa istanbullara gezmeye götürdü beni, yedirdi içirdi felan. arada yapabiliyo bişeyler. neyse hadi affettim :P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de favorim çantanın gizlenebildiği sandalye! Hep dert edinirim onu nereye gitsem :)
   Sen gezme tozma hakkını İstanbullara gidip gelrken kullanıyosun, kocanın km sayacını hor kullanmamak lazım :)

   Sil
 2. Hello , how are you???
  I"m going to wish you a great week.Always visit your blog because I like a lot of your post.

  I always want to visit every day news.
  Visit also my Facebook : https://www.facebook.com/couturetrend1

  And my blog : http://couturetrend.blogspot.it/

  One big kiss for you!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) Thank you. You're very nice!
   I visit your page too but i wish you wrote in English, since i can't speak Italian :)
   Other than that it's really nice :)
   Thanks for stopping by my page ;)

   Sil
 3. bayıldıııııımmmmmmmmmmmmmm!! agzım acık bakakaldım pek coguna :) sagolasın kuzum ellerine saglık :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne kadar yaratıcı di mi :) Biz yapamasak da yapanları görelim bari :)

   Sil
 4. çok güzeller ilgiyle baktım hepsine teşekkürleeer

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayalgücü nasıl birşey değil mi :) Ben de bayılarak derledim, uğradığın için teşekkür ederiim :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARKADAŞLARIM