WORK IN PROGRESS

Şu iki günde hayatımda süpper şeyler oluyor tatlıcıklarım! Sonuçlarının güzel olma ihtimali olduğu kadar olmama ihtimali de var, bunu kabullenmiş vaziyetteyim. Her türlü size ne olduklarını anlatacağım bir sonuca bağlansınlar da. Lakin istediğim gibi sonuçlanırlarsa değmeyin keyfime yaaaaaa!! :) Böyle gıcık gıcık gizemli konuşmaları hiiiiç sevmememe (doğru mu yazdım ya?) rağmen şu anda açıklamam için erken. Tek sebebi bu yani. Peki ne halt etmeye yazıyorsun buraya derseniz, sebeb-i ziyaretim önümüzdeki birkaç gün yoğun olacağımı bildirmektir derim. Biraz kafa yormam lazım bu planlar için. Bide cumartesi günü kardeşi everiyoruz. Yani benden en azından bi pazartesiye kadar falan hayır beklemeyin olur mu? Veya pratik paylaşımlara hazır olun. Çok uzun şeyler yazamayabilirim.
Huhh kalbim pıt pıt, bakalım neler olacak :) Hepinize on numara beş yıldız günler diliyorum canikolar. Bay bayyy! Şu kediye bi bakın da öyle gidin ama pişman olmazsınız :)
-------------------------------------
Last two days have been extremely interesting for me! I have some things in progress right now. As soon as they come to a conclusion i'll be here to tell you guys! But now i have things to think about, so no news today. And this saturday my sister-in-law's getting married. So many works to do and so little time again! I think i won't be sharing too many things until -at least- monday. Maybe some quick video posts or practical ideas that i can't wait to share with you. Until then, take care and miss me! Because i'll be missing you! Before you leave, have a look at this cute cat! You'll love it! :) Bye!


1 yorum:

  1. yerim ben onu yaaa tipsiz şeeeey, benim tızımın dik kulaklısı bu ^.^
    ha bide hamilemisin hadi söyle, bi sen kaldın cünkü etrafımda hamileyim demeyen:) erken merken demişsin, kesinleşince mi söyliycen hacı, merakta bırakma bizi, merak ederiz çünki :))

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARKADAŞLARIM