HOMEMADE MASKING TAPES

Şarkısı / Song for the Read

Şu bantlardan herkeşlerde var bi bende yok diye diye az ağlamadım ayol. Sevgili Turuncu Oda'cığım sesimi duymuş heralde, %100 el yapımı masking tape tutorialı vermiş! Allah razı olsun kaardişş. Çift taraflı bant ve desenli kağıtlarla yapılabilecek süper pratik bi fikir! Hadi bakalım renk renk yapın gaari.
3-4 günlük ufak bi ara vermiştim. Bu arada beni yorumlarıyla tıklarıyla yalnız bırakmayan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Nasıl tatlısınız belli değil yani. Canlarım benim, mucx!
----------------------
They were everywhere! Everybody but me got them. I was wondering if one day i would have too :) Yes i'm talking about masking tapes! Dear Turuncu Oda must have heard me, she gave a homemade masking tape tutorial woot! I wanna make hundreds of them!  All i need is some craft paper and doublesided sellotape. How simple, isn't it?
By the way, i took a 3-4 days break. I want to thank everyone who sent comments and clicked on my page, saw nothing but the next day they came again. That means a lot! Love ya all! Kisses!
 

 

3 yorum:

 1. Sibelime hayranım zaten harika çalışmaları var ve bire bir kendisi yaptığı için çalışmalarını kendi postumda yapılmış bir şeyi paylaştığımda utanıyorum doğrusu sanada teşekkürler canım paylaşımın harikaydı sevgiyle kal mutlu günler

  YanıtlaSil
 2. craft and decorate çok teşekkür ediyorum sana :) işe yaradıysa ne mutlu bana..ve ferideciğim ne demek utanmak,bence sen fikir araştırması konusunda çok yararlanılacak bir içeriğe sahipsin..lütfen kendine böyle şeyler deme canım benim :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Asıl biz sana teşekkür ederiz. Süppper bi fikir!!

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARKADAŞLARIM