MAZERETİM VAR ASABİYİM BEN

Bazı sabahlar (misal bu sabah gibi) tersimden kalkarım. Rüyamda şeytan görmüş yüzümü şeklinde herşeye çatmak ve herşeyin bana batmasına programlanmış bi halde yani. Güneşe doğduğu için, alarma çaldığı için, kocime bi türlü kalkmadığı için atarlanırım. "Canım" deseler "canın çıksın" diye cevap veririm. Herşeye üşenirim falan. Hani evlat olsam sevilmem yani böyle günlerde. Bu uyuzluğa ne sebep olabilir hiç bi fikrim yok inanın. İşte öyle de cins bi insanım.
Misal bugün bana batan şeyleri anlatayım size bi. Sabah makyaj yaparken bi baktım kapatıcım ve pudram uzatmaları oynuyorlar! Çok normal olarak bunlar dünden bugüne bi anda azalmadılar. Ama cinsliğim üstümde ya içimden nası saydırıyorum sanki bugün bitmişler gibi! Üretildiği ülkenin dağlarına taşlarına kadar gittim yani öyle söyliyim. Öğleden sonra evren bi kıyak çekti de cebime indirim mesajı geldi, 4 gün boyunca hem de!! Bazen böyle evrene atarlanmak iyi geliyo demek ki :) neyse onu öyle hallettik.
Bütün gün iş zaten komple battı bana. Kapatıcımın bitmesine sinirlenecek kadar kılsam işimi sevmem beklenemezdi heralde.
Sonra işten çıktım Güvenpark'a yürüyorum. Allahım Kumrular Caddesi'nin başından sonuna kadar arkamdan gelen kadının topuklu ayakkabı sesiyle illet oldum illet! Yavaşlıyoruum kadın da yavaşlıyo, hızlanıyoruum o da hızlanıyo. Yani o ses sürekli dibimde! Hani topuklu ayakkabı sesi olmasa diycem ki peşimde sapık veya bi yan kesici var habire geliyo. Kadından ve topuklularından kurtulmak için marketin tekine giriyim diyorum ama o kadar üşengecim ki alışveriş için cüzdanını çıkar et sıra bekle falan gözüm yemiyo. Bu ruh haliyle size yemin ediyorum bütün caddeyi beraber geldik kadınla!! En son attım kendimi dolmuşa da rahatladım. Yani en azından bi an için öyle sandım. Bi baktım solumdaki adam iphoneundan çiftliğine bakıyo, ekinlerini biçip sütünü falan sağıyo. İşte o anda dün akşam ürettiğim krepleri ve havuçları gemime yüklemeyi unuttuğum aklıma geldi! Caaağnım hasat elimde patladı iyi mi! Şimdi buna sinirlenmiyim de neye sinirleniyim bana bi söyleyin Allah aşkına! Bu sinirin üzerine ön koltukta oturan teyze öksürme krizine girmez mi! Kadının ne kadar zorluk çektiğini, o öksürük krizinin nasıl illet bişiy olduğunu biliyorum tamam ama işte kıl oluyorum o 150 kere öksürdükçe! Nerdeyse şöförü durdurup koşa koşa marketin tekine gidicem ve kadına 5 litrelik su alıcam içsin de öksürmesin diye! Neyse bi müddet sonra teyze kendine geldi Allaha şükür ama ben benden geçtim yani.
Eve sinir küpü şeklinde geldim. Zavallı kocam da cinsliğimi yüzüme vurmadı allahtan. Ve bugünün bitmesine yarım saat var. Yarın mümkünse sağımdan kalkayım Allahım süpaneke dinimiz amin işallah. Çünkü harbiden bugün çekilmezim yani. Ve çekemiyorum hiç bişeyi. Ben en iyisi gidip yatayım da sabaha pamuk gibi kalkayım. Hepinizi öperim canlar. Teyk it iiyzii meeeen! Hadi iyi geceler.


0 güzel yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARKADAŞLARIM