I'M JUST A LUCKY ONE

Şarkısı / Song for the Read

Daha önce de size demiştim di mi, ben şanslı bi insanım Allah'a şükür. İşte alın bi ispatı daha; benim güzel adaşım Sedacığımın işinin gücünün arasına, sırf ben bi kere çok sevdim demişim diye, sıkıştırdığı bu şipşirin yaka iğnelerim!!
-------------------
Remember that i said "i'm a lucky person!"? Now here's another sign that supports my idea; my lovely lovely friend Seda's present! Although she's freaking busy these days, she only made these brooches because i once said that i loved this snowman so much!!

İnsan karşısındaki insanı sevmek, onunla anlaşabilmek için illa ki yan yana dip dibe olmak zorunda değil. Bunu biliyordum ama Sedacım bana bi kere daha kanıtladı.. Uzun bi süredir zaten ne kadar ortak yönümüz olduğunu farkedip şaşırıp duruyorduk. Bana blogunda yazdığı çoğu şey "ya ben de aynı böyle düşünüyorum, yazsam aynı böyle yazardım" dedirtip duruyor. Çok enteresan bişey bence bu. İsimlerimiz aynı diye mi acaba :) Sebep ne olursa olsun, birbirimiz için ne düşünürsek düşünelim önemli olan onun kendi zamanından ayırıp bana bu güzellikleri yapmaya uğraşması benim için. Sedacım tekrar çok teşekkür ederim sana. İnan çok mutlu ettin beni. Umarım yeni yıl sana hayalini kurduğun tüm güzellikleri sana getirir, bunu hakediyorsun..
-------------------
This little gift made me remember that you don't have to be very close to someone to be good friends. It's important your hearts to be close. I have been reading her blog for quite some time and have been thinking "That is exactly how i feel! This would be the same if i wrote it!" Isn't it interesting? I guess it's because we have the same names :) It doesn't matter what the reason is, i'm very glad to know her and i really like her friendship. My dear friend; this cutest gift is so precious for me. Thank you very much.. I hope the new year brings you everything but everything you want, joy and health. Because you deserve it...
  

6 yorum:

 1. iyi insan bi şekilde hep kendi gibi insanları çekiyo etrafına, seninki çifte kavrulmuş olmuş bebegim. hem senin gibi tatlı bi insanmış, hem de adı Sedaymış :)
  güle güle, böyle güzel güzel sırıtarak tak yaka ignelerini emi ^,^
  sevimli suratlım benim <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ^_^ ama çok şirin değiller mi hakkaten? Çok tişikkirler kuşum >^_^<

   Sil
 2. Seda abla blogunu çok beğendim.Bu arada o yaka iğnelerinden bir tane ayır galplı olsun.Twitter,Tumblr'da bulucam seni !! Bu arada ben UYGAR ^__^ HAPPY CHRISTMAS !

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anaaaam yakışıklım nirden buldun sen beni ya :)) sana en kocaman galplisini getiririm hayatım!! Mucx!!

   Sil
 3. Ben Seda'yi cok seviyorum. Senide cok sevdim. Benim sansim da bu sene hep Sedalardan ve Sevdalardan yana ;) Cok sirin olmus bunlar.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARKADAŞLARIM