WAINSCOTING

Şarkısı / Song for the Read

Hani ben ara ara böyle dream house lar falan yazıyorum ya burada, işte o hayalimdeki evde olmazsa olmazlardan biri de şu lambri kaplamalar. Hatta Sims oynarken yaptığım tüm evler böyle kaplamalı ve duvar kağıtlıdır :) Eve süper bi hava katıyor bence. Beni direkt bi Amerikano havasına sokuyor. Evdeki hakim renge göre her rengi yapılabilse de ben en çok beyazı ve maviyi yakıştırıyorum bu kaplamaya.Var mı evinde kullanan, memun olan veya olmayan? Uygulaması kolay, zor diyen? İleriki hayal evim için araştırma yapıyorum :) :)
Not: Bu şarkının filmine de hastayım Music & Lyrics :) Çok seviyorum böyle basit romantik aşk filmlerini ya neden böyleyim ben :))
------------
You know, i sometimes show you some dream house photos :) This is exactly what i need for my future home, wainscoting! Doesn't it look great with wallpapers or soft wall paints? It so much looks like Americano :) This decoration idea can be applied in any colour, harmonizing the decoration colour of the house but i love the white and blue versions most! What about you? Does any of you have this at home? Is it useful or not? Is it easy to apply or not? I'm making some research for my very future home :)
P.S: I love this song's movie, Music & Lyrics a lot! I'm just like that, love the easy peasy love stories :)


4 yorum:

 1. Gerçekten haklısın harika ve farklı bir hava katıyor ancak yabancı sitelerde izlediğime göre öncesi-sonrası Dıy bloglarında kendilerinin bu ortamları yaptıklarını izlemiştim sen de hayal yerine evinin uygun bir köşesine çok istersen uygulayabilirsin aslında..herşey senin elinde sevgiler canım görüntülere bayıldım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kendi evimiz olduğunda mutlaka yapıcam zaten! :)
   Beğenmene sevindim ^_^

   Sil
 2. Ben de kendi evimiz olsa da yapsak diye düşünmüşümdür hep.
  Duvarın hepsini bir renk yapmaktansa böyle kaplama artı boya ya da dediğin gibi duvar kağıdı yapmak çok daha estetik duruyor bence.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahhh dualarımız kabul olsun da böyle duvarları kaplamalı evlerimiz olsun işşşşalllaaahh :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARKADAŞLARIM