YAPTIM SONUNDA :)

Hello milleeett! Size daha önce çok istediğim bişeyden bahsetmiştim hatırlarsanız, Evim dergisi yayın yönetmeni sevgili Sevda hanımla görüşmüştük. Snra haberleşememiştik size de o arada anlatmıştım konuyu. Anlatmamdan bikaç gün sonra Sevda hanım tekrar mail attı bana ve derginin Ocak sayısı için yazımı yayınlamak istediklerini söyledi :)) Uçtum tabi :)) dergi yayına çıkmadan haber vermek istemedim ne olur ne olmaz diye ama işte bugün elimde Evim dergisi ocak sayısı var, 64-65 ve 66. sayfalarda benim yazım duruyor karşımda :)) Gerçi adımı Seda yerine Sinem Gürsoy olarak yazmışlar o biraz keyfimi bozdu ama olsun :) Mutluluğumu anlatmak için saatlerce konuşabilirm burda şu an ama sizleri sıkmak istemiyorum :) Bu işte bana desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim.. Bunun devamı gelir mi bilmiyorum, çünkü her ay yazın demediler bana. Bir daha tekrarlanırsa sizi haberdar edeceğim :) Yazımı okuyanlar yorumlarını esirgemezse çok sevinirim bu arada :) Biliyorsunuz paylaşmak karşılıklı olunca güzel..
2012 benim için harika bi yıl oldu! İstediğim şeyler için çok çalıştım ve meyvelerini çok güzel şekillerde aldım. Umarım 2013 hepimize hayalini kurduğumuz şeyleri getirir..
Herkese iyi yıllarrr!!! Seneye görüşürüz :p


8 yorum:

 1. Biliyordum biliyordum :))) Nasıl mutlu oldum anlatamam ama sen zaten biliyorsun ne çok sevindiğimi :)) Yarın dergiyi alıyorum, sonra o ilk yorumda yazdığım gibi "bakın, bu kız benim arkadaşım" diye gururla gösteriyorum eşe dosta :))))

  YanıtlaSil
 2. tebrikler bebişkoooooooo, cok sevindim ^,^
  2013 yılı başarılarına başarı, kazancına kazanç, mutluluklarına mutluluk katsın <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Minikkuuuuşşş hepimiz için amiiiiinnnn diyorum :-*

   Sil
 3. Çok sevindim, bi de gurur duydum. Bana ne oluyorsa demi:P Çok yakinen tanışmasakta insan bi yakın hissediyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sağol çok teşekkür ederim beni böyle yakın gördüğün için <3 Önemli olan yüzyüze görüşmek tanışmak değil sadece, burada o kadar çok paylaşımda bulunuyoruz ki tanımış kadar oluyoruz birbirimizi ^_^

   Sil
 4. Tebrik ederim :) çok güzel birşey olmalı senin için.İnşallah devamı gelir.

  Mutlu seneler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, süper bi his :) Umarım devamı gelir, şu anda öyle birşey konuşulmadı ama olursa ben yine burdan yayın yaparım, içimde tutamam :)
   Sana da mutlu, sağlıklı seneler..

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARKADAŞLARIM