ENTRY HALL

Şarkısı / Song for the Read

Ay hello millet! Nabersiniz? Ben yine kendi başıma bi takım işler ördüm ama bakalım nolcak :) Sonuçlanınca size haber edicem canikolar merakta kalmayın. Ya böyle yapıyorum da bana kıl olmuyosunuz di mi? Hani bi çıtlatıyorum bişiyler var bişiyler var ama ne olduğunu söylemiyorum ya hani neticelenene kadar falan. Sinir oluyo musunuz? Ama napiim. Söylüyorum çünkü blogumda neden olmadığımın açıklaması bu. Ne olduğunu da sonuçlanana kadar söylemiyorum çünkü o yaygarayı yapınca ben kendimi inandırıyorum sanki olacakmış gibi. Ama olmayadabiliyor yani. İşte ondan ben de çıtlatıyorum ki bu kız nerde demeyin. Bişiylerle meşgulüm :))
Bugünkü konumuz evlerin giriş holleri. Ya bizim şu anki evde girişte kocaman bi bisiklet var biliyo musunuz! O sebeple evimizin girişi çok çekici değil haliylen. Ben de şu fotoğraflara bakınca direkt hayaller hayaller, kayboldum gittim :) O kadar güzeller ki hani bugün kendimize ait bi evimiz olsa nasıl bişiy yaptırmak isterim bilemedim yani. Sizin tek bi favoriniz var mı? Neden onu seçtiniz? Meraktayım :)
Hepinizi öperim benim anlayışlı okuyucularım, sevgili arkadaşlarım! Her gün yazı yazmadığım halde bloguma yolunu düşüren güzel insanlar.. Gerçekten o kadar iyi geliyor ki bu sessiz destek bilemezsiniz. Teşekkürler.. Gocaman galp size <3 Mucx!
------------------------
Hello everyone! How are you all? I'm on something these days again :) Right now i can't tell you what it is. By the way, does it make you angry? I mean i say "i'm onto something but i can't tell it to you right now". Does it make you angry? Let me explain. You know i can't write here very often these days. It's because i'm trying to do something else. And if i tell everyone what it is, it suddenly becomes bigger and bigger. And then i start to feel like i'll be successful. But i may not be. This is an option too. But when i talk about it, it starts to feel very normal. At the end, if i can't do it, i feel sad :) That's why i avoid talking about it. You forgive me? :)
Anyways, today's subject is entry halls. Our present home has a bicycle at the hall right now. So, it's not very attractive for me :) When i look at these photos i can't choose one of them. They're all soo very beautiful! If you had to choose one, which one would it be? And why? Do you think it's useful? Or is it just nice? COme on tell us about your opinion.
Lots of love to all my lovely readers! Thanks for stopping by everyday, although i can't write everyday. Really that means a lot!..


4 yorum:

 1. Harikalar gerçekten insan neden benim böyle bir köşem yok diye kendine sormadan edemiyor doğrusu:)) harika paylaşımdı canım sevgiler

  YanıtlaSil
 2. dünya para verip iğrenç bir antre yaptırdım bu resimleri neden daha önce görmedim neden neden neden :))

  sevgiler makbule

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) tüh üzüldüm şimdi. Blogumda başka başka odalar için de fikirler var, onlara mı baksanız bi acaba :))

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARKADAŞLARIM