DANCE ME TO THE END OF LOVE

Sabah trafiği, Ankara'nın klasik bilmem hangi mühim devlet adamı için kapatılan yollarının birindeyim. Neyse hazretin önündeki trafik açıldı, kendisi rahat rahat salına salına geçti makamına da biz de yolumuza devam edebildik 135665324685332 tane araç içinde onu beklemek en birinci görevi olan, ek olarak da sabah 8:30 akşam 18:00 mesai yapan fakirler olarak. İşte tam o cinnet anında bu şarkı çıktı radyoda ve ben keyif yaptım. Şimdi de ofiste aldım çayımı bir kere daha açtım Leonard Cohen'i ikinci kere keyif yapıyorum. Sizinle de paylaşayım istedim; hadi hadi hadi kendinize 6 dakika 21 saniyelik bir mola alın koskoca 24 saatte.. Mümkünse kulaklıklarınızı takıp da dinleyin şarkıyı. Sadece çayınızı için, tadını hissedin, şu balkonda oturuyorsunuz, rüzgarın hafiiiff hafif estiğini, burnunuza tatlı çiçek kokuları geldiğini, güneşin sizi yakmadan ısıttığını hissediyorsunuz. Herşey o kadar mükemmel bir dengede ki o anda hiç birşey keyfinizi kaçıracak kadar eksik veya fazla değil.
Elimizden bir çok şeyi almış olsalar da, alacak olsalar da hatta, hayallerimizi alamazlar.. Üstelik şu güzel geziyi yapmak bedava :) Hadi ben de parmak uçlarıma basa basa kaçayım da ses yapıp da keyfinizi bozmayayım.

Sevgiler...


6 yorum:

 1. ah bu Amalfi kıyıları beni öldürecek! <3
  güzel olan ne kadar fotograf, ne kadar manzara varsa, hep içinde o güzel evleri, cicekleri var Amalfi'nin <3
  ben muzik dinleyemiycem şu an, ama bu manzaraya dalıp türlü hayaller kurabilirim. kimse bu lüksümü elimden alamaz:)
  yannız parmak ucumda gidecem dedin ama bissürü ses cıkardın, duyuyoz heralde burda, biraz saygı lütfen :P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beni de öldürdü kuşum ya bu nasıl bi cennetliktir :( Belki bi gün alırız sırtımıza çantamızı takarız kolumuza kocalarımızı gideriz de şu balkonda otururuz hakkaten :) Herşey hayal etmekle başlar diyollaa :)
   Öperim ve sıvışırım :)

   Sil
 2. Ne iyi geldi şarkı :) Sağol Baharcım, o balkondayız çocuklarla ;) Keyifte...
  Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay bana da o kargaşada çok iyi gelmişti. Sevindim sizde de işe yaramasına o zaman :)
   Çok sevgilerr!

   Sil
 3. İşyerim Çankaya'da köşkün çok yakınında olduğu için hemen hemen her sabah tanık oluyorum o Ankara klasiğine... Amaaaa aklıma bunları getirmiyorum ve direk şarkıyı açıp dinliyorum :))

  Mutlu haftasonları olsun bizlere :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) evet bazen kaçmak enn iyi fikir oluyor :))
   İyi haftalar diyim ben de o zaman şimdi ^_^

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARKADAŞLARIM