ANAAAMM NE KADAR OLMUŞ YAHUU

Ay bu nasıl bi boşvermişlik, nasıl bi vurdumduymazlık, efendime söyliyim nasıl bir sorumsuz bloggerlıktır! Tee ne zaman yazmışım ayol buraya :o Ama yani o kadar meşgulüm ki dostlar görseniz halime ağlarsınız! Yok be ağlamazsınız ben çok memnunum halimden çünkü :))
En son yazdığımdan beri noldu ne bitti özeti geçemiycem çünkü bişiyleri unutabilirim sırayla yazayım diye zorlarken kendimi. Öyle gelişine, little little into the middle bişiyler döktürüvericem böyle. Little dedim de aklıma geldi; şunlara bi bakın hele ya! Herşeyin de küçüğü güzel oluyo diii mi? Merak edenler için efenim bu minyatür objeleri Ankara Kızılay'da Şık Düğme'den aldım. Fiyatları hafiften yakmalı benden söylemesi :)
En mühim haber şu ki; Bayan Tilda'da bayram indirimi var dostlar! Acccayip süper bu indirimli fiyatlar bak size söyliyim. Bayram harçlığı niyetine veletlere alınır, efendime söyliyim anneye kayınvalideye giderken el boş gitmemek için onlara alınır falan. Güncel fiyatlar için ister emeksensin dükkanıma ışınlanın isterseniz mail atın: adres belli bayantilda@gmail.com :)
Ay neler neler var! Görmeniz lazım!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vallahi daha bir sürü şey var da sizi boğmayayım dedim burdan böyle. Daha fazlası için Bayan Tilda'yı ister instagramdan, ister facebooktan takip edebilirsiniz. İsterseniz de aklınızdakileri, fikirlerinizi bayantilda@gmail.com a yazabilirsiniz ^_^ #bayantildabayramindiriminde hashtagi altında bissürü bissürü bayram şekeri var, koşunn :)

Hadi ben kaçtım. Bidahakine arayı bu kadar çok açmıycam söz :) Sçs. Kib. Öpt. Baaaayyy!

3 yorum:

  1. hemen ışınlanıyorum oraya :) hepsi birbirinden güzelmiş :)

    YanıtlaSil
  2. ELINE SAGLIK SUPER SEYLER CIKMIS ORTAYA :D

    YanıtlaSil
  3. gerçekten çok başalısın sen bu konuda..ellerine sağlık tüm bebekler için..bakmaya doyamadım ne yalan söyliyim:))

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARKADAŞLARIM