FOTOĞRAFLARIMI SİLDİM YANLIŞLIKLA :(

Ya o kadar mutsuzum ki şu an arkadaşlar.. Bloguma yüklediğim fotoğraflarımın bir kısmını sildim yanlışlıkla :( Tam da nasıl yaptığımı anlamadım, google plus mıdır nedir picasa web albümü diye bişiy oluşturmuş benim bloga yüklediğim fotoğraflardan. Bundan haberim yoktu benim. Bu akşam onu keşfettim ordan oraya gezerken. Sonra da aa boşuna yer tutuyo diye sildim. Allahtan hepsini seçmemişim, sayfa sayfa sanırım seçiliyor. Ama yani epeyce bi fotoğrafım gitti. Bide çöp kutusunu da boşalttım :( Geri getirme imkanım yok yani :( Off çok mutsuzum yaa şu an... Burası benim fotoğraflı günlüğüm gibi bişiy. Her fotoğrafın benim için anlamı çok büyük. Şimdi yarım yamalak kaldı günlüğüm :( Arada fırsat bulursam, nereye hangi fotoğrafı koyduğumu da hatırlarsam düzenlerim inşallah..
Off ya akşam akşam yani olacak iş miydi bu :(

5 yorum:

 1. Android sistemi ile calisan telefonlar fotograflari otomatik olarak Picasaya aktariyor. Blogta yazi yazinca bu sefer o fotograflardan secebiliyorsun. Buraya bilgisayardan yükledigin her fotografta otomatik olarak Picasa da blog fotogralari olarak yerini aliyor. Onlari sildigin taktirde ekledigin blog yazilarinda bosluklar olusuyor. Gecmis olsun canim benim.

  YanıtlaSil
 2. Sağlık olsun :) Hiç bir şey güzel canınızı sıkmaya değmez. Olmaz sa olmaz. Bulamazsanız öyle kalsın :)
  Önümüzdeki yeni postlara bakarız :)

  YanıtlaSil
 3. ay ben daha geçen hafta amsterdam gezinizi bolca inceleyip biraz not almıştım. sonra da dedim ki kalanını gidecek olduğumda incelerim. şimdi baktım fotolar yok :( ben kendi adıma bu kadar üzüldüm, sizi tahmin edemiyorum. sağlık olsun diyelim. neyse artık amsterdama gitmeden kafanızı biraz şişiririm :)

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARKADAŞLARIM