SİZE HARİKA BİR HABERİM VAR


Aynen öyle arkadaşlar! Harika ötesi bi haberim var aslında :) Önce haberi verip sonra detaylarını anlatayım olur mu :p

BAYAN TİLDA ARTIK TİLDA MARKASININ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ! YANİ TEK YETKİLİ SATICISI!!!

Çok uzun zamandır uğraştığım, hayaliyle heyecanlanıp beni zorladığı zamanlarda küstüğüm fikrim artık benim gerçeğim oldu!!

Tildalarla ilk tanışmam 2012'de olmuş. Şimdi blog geçmişime baktım ve yazdığımı daha dün gibi hatırladığım yazımı buldum sizin için. Orada demişim ki:
"Çok güzel planlarım var kafamda, hayaller dünyasına daldım bile :) Ama beni canlı tutan ve ileriye götüren her zaman hayallerim ve bu hayallerimi gerçekleştirmek için çalışmam olmuştur. O yüzden ne kadar uçuk olurlarsa olsunlar hayallerimi seviyorum :)"
Elim iğne - iplik tutmazken gittim kendime bi dikiş makinası aldım bu bebeklerin aşkına. Boza yapa dikiş dikmeyi öğrendim. Tildaların kalıpları olduğunu bilmeden bayağı bir süre kendi kendime kalıp çıkarmalarla uğraştım. Diktim olmadı, söktüm olmadı... İlk yaptığım bebeğim de bakın bu :)

Bu yola çıktığımda kimseler yoktu. Bunu artistlik yapmak için söylemiyorum. Sadece insanların kendilerini ne kadar komik durumlara düşürdüklerini en başından beri izledim, onu anlatmak istiyorum. Hırslarıyla, dedikodularıyla, arkadan iş çevirmeye çalışmalarıyla... Çok ahımı aldı bazıları. Ben sadece işimle ilgilenirken, yaptığım şeyi mutlu olmak için yapmaya çalışırken çok haksızlıklar yaşadım. Sinirlendiğim, onlara karşılık verdiğim çok oldu. Sonuçta insan bir yere kadar dayanabiliyor. Ama içimde bir yerlerde o "Seda sen onlara uyma" diyen sesi dinledim eninde sonunda. Onlar komplo teorilerine kafa yorarlarken ben işimi daha ileriye nasıl götürürüm acaba diye hayaller peşinde koştum. Ve artık şu cümleyi kurmak hakkım ve ben bundan gurur duyuyorum; BİR DÜNYA MARKASININ TÜRKİYE YETKİLİ SATICISI OLDUM! "Kendi küçük dünyamda mutluydum, şimdi daha da mutluyum!"
Burada ilk yazımı 26 Temmuz 2012'de yazmışım. Neredeyse 3 sene olmuş.. Bu yolculuğa benimle çıkan, yazılarımı okumaya değer bulan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Sosyal medyanın bir çok alanında hesabım olsa da benim için en farklı, en samimi yer her zaman blogum oldu. Burası benim muhabbet ettiğim, derdimi döktüğüm, sevincimi paylaştığım küçük sığınağımdı. Aynı şekilde yorumlarınızla, maillerinizle sizlerin de derdini dinlediğim hayallerini kovaladığım bir arkadaşlık yarattık. Dolayısıyla beni taa en başından beri biliyorsunuz. İşimle ilgili ne kadar zorluklar yaşadım tanıksınız.. Maaşımı alamadım, işten çıkarıldım, eşşekler gibi çalıştırıldım... Bu yüzden çok ağladım, göz yaşı döktüm, "neden" diye sordum.. İşte şimdi tam da şu anda diyorum ki hayatta herşeyin bir sebebi varmış. O anda o sebebi anlayamasak bile bir gün mutlaka anlıyoruz. Şu anda o kadar mutluyum ki size anlatamam! Bulutların üzerindeyim kaç gündür!.. O kötü dönemleri yaşarken ne kadar dibe çöktüysem şimdi o kadar yukarılardayım! Kimseye öğüt verecek çapta ve karakterde biri değilim. Söyleyeceğim şeyin öyle anlaşılmayacağını umuyorum. Ama iyi niyet eninde sonunda kazanıyor arkadaşlar.. Ve gerçek çaba mükafatını alıyor. İnsan hayal ettiği bir şey varsa veya gönülden istediği bir şey, mutlaka peşinden koşmalı bence. Benim Tilda ile ilgili hayal edebileceğim en yüksek nokta herhalde Türkiye yetkili satıcısı olmaktı. Hatta hayal bile edemezdim belki, kendime inanmazdım. Ama olaylar öyle bir hal aldı ki zaman içinde kendimi bu hayali yaşarken buldum.. Şu noktadan sonra öncesinden daha çok çalışacağım. Sorumluluğum arttı çünkü. Artık hayaller alemindeki bir fikir değil, benim işim bu! Sonu güzel olur kötü olur hiç önemli değil. Ben bu ünvanı aldım ya, hani derler ya dünya gözüyle bugünleri de gördüm ya artık ölsem de gam yemem :)

Tilda ürünlerini şu anda eft/havale yoluyla satın alabilirsiniz. Instagram ve Facebook'ta Tilda Türkiye adıyla hesaplar açtım. Buralarda sadece markanın ürünleri ve bilgileri olacak. Kredi kartı ile alışveriş yapabileceğiniz www.bayantilda.com adresi de inşallah yakında aktif olacak.Zor zamanlarımda burada dert yanarken beni dinlediğiniz için, güzel günlerimi benimle paylaşarak daha da çoğalttığınız için sizlere çok teşekkür ederim. İnsan yalnız olmadığın hissettiğinde daha şevkle çalışıyor bu bir gerçek. O yüzden benim emeğim olduğu kadar sizlerin de emeğidir bu iş. Umarım çok güzel şeyler olur hepimiz için. Hayalini bile kurmayı düşünemediğimiz güzellikte şeyler :))

Çok çok peeekk çok sevgiler....
Görüşmek üzere,

8 yorum:

 1. Cok sevindim tebrik ederim Allah yolunu acik etsin

  YanıtlaSil
 2. Canım Allah yolunu açık etsin hayallerinin de sonu gelmesin inşallah.Nasıl güzel bir haber ki okurken ben burada heyecanlandım.Gerçi instagramdan duymuştum ama buradan tebrik etmek istedim.Dediğin gibi burası daha samimi daha sıcak sanki.Ben senin küçükdünyam hesabını açtığın zaman nasıl bir halde olduğunu biliyordum kalbi kocaman ama dünyası küçük hayalleri büyük Seda'nın demiştim.Gerçek insanlar gerçek mutluluklar arıyordun şimdi buldun mutluluğun tam oldu sanırım.Gözlerinin içi gülüyor ya hep gülsün ve bu daha yapacağın işlerin başlangıcı olsun.Darısı hepimizin başına...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım çok teşekkür ederim :) Umarım güzel şeyler olur :)

   Sil
 3. hayırlı uğurlu olsun sevindim
  hayallerini yapman ne kadar güzel şimdiden başarılar...

  YanıtlaSil
 4. Çok çok sevindim harika bir haber:)
  İnsanın hayallerinin gerçek olması muhteşem bir şey.
  Yürekten kutluyorum.bol şans ve başarı diliyorum.
  Sevgiler
  Esra

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Esra hanım çok teşekkür ederim :) Bir Tildasever olarak ne hissettiğimi daha iyi anlıyorsunuzdur :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARKADAŞLARIM